Мішок для пилососу Rowenta | RO63XX, RO64XX
Код RO-117
447,00 грн.
44,70 грн. за 1 шт.
В наявності Кількість, шт.
КУПИТИ
Мішок Rowenta сумісний з моделями пилососів ZR200520, ZR200540, ZR200720, RO63XX, RO64XX, RO68XX
| Виріб для: | Пилососи/сухе прибирання |
| Модель: | ROWENTA |
| Розмір мішка: | 220×280 мм |
| Матеріал: | Мікрофліс/Поліестер |
| Розмір накладки: | 100×85 мм |
| Діаметр отвору: | 55 мм |
| Кількість штук в упаковці: | 10 штук |
| Стан: | нове |