Мішки для пилососу Stihl se 62 | se 61e
Код ST-062
670,50 грн.
67,05 грн. за 1 шт.
В наявності Кількість, шт.
КУПИТИ
Мішок сумісний з моделями пилососу Stihl-аналог
| Виріб для: | Пилососи/сухе прибирання |
| Модель: | STIHL-аналог |
| cod: | SE 62 Е |
| Розмір мішка: | 490×420 мм |
| Розмір накладки: | 170×140 мм |
| Розмір отвору накладки: | 70 мм |
| Матеріал виробу мішка: | Мікрофліс |
| Кількість штук в упаковці: | 10 штук |
| Стан: | нове |