Змінні мішки для пилососу Philips | Electrolux
Код FI-229
424,65 грн.
42,47 грн. за 1 шт.
В наявності Кількість, шт.
КУПИТИ
Одноразові мішки підходять для сухого збирання пилососів Philips, Electrolux. Мішок виготовлений із трьох шарової тканини, добре захистить від грибків та не приємних запахів.
| Виріб для: | Пилососи/сухе прибирання |
| Модель: | PHILIPS-ELECTROLUX |
| Розмір мішка: | 280×180 мм |
| Внутрішній Ø отвори: | 55 мм |
| Розмір накладки: | 120×95 мм |
| Матеріал виробу: | Мікрофліс |
| Кількість штук в упаковці: | 10 штук |
| Стан: | нове |